DATAMAX I-4310 Barkod Yazıcı

Orta sınıf endüstriyel barkod yazıcıların I-Class Mark II ailesi, yüksek hızlı etiket talebi uygulamalarına kolayca ayak uydurabilir. Modern bir işlemciyle, yazıcı verimi çok hızlı. Modüler bir tasarım sayesinde, işiniz büyüdükçe yükseltme ve yeniden yapılandırma için yazıcı seçeneklerini eklemek ve / veya değiştirmek kolaydır.

Baskı kafası: Doğrudan termal; İsteğe bağlı termal transfer

Medya rulo genişliği: 25,4 mm ila 118,1 mm (1,0 ila 4,7 inç)

Maksimum baskı genişliği: 105,7 mm (4,16 inç)

Baskı hızı: I-4310: 254 mms (10 ips), 12 mmps (300 dpi)

Haberleşme portları: Seri, paralel, USB, Ethernet kablolu LAN

Ethernet kablolu LAN 10/100, WPA2 güvenlik protokolü ile W-LAN, 2 USB Ana Bilgisayar Bağlantı Noktası ve SDIO, GPIO arabirim kartı

DATAMAX I-4310 Özellikleri

Dayanıklı yapı:Dişli tahrikli bir tasarıma ve dayanıklı döküm alüminyum çerçeveye sahiptir. Yan camı, medya tedarik seviyelerini kolayca izlemenizi sağlar.

Çoklu İletişim Portları:Haberleşme portları seri, paralel, USB, LAN, 2 USB Host portu ve SDIO, W-LAN ve GPIO arayüz kartını içerir.

Kullanıcı Dostu LCD Grafik Ekran:Yedi düğmeli, 128×64 LCD grafikli arkadan aydınlatmalı ekranın kullanımı kolaydır ve kullanıcı dostu etiket yapılandırma ayarlarına olanak tanır.

I-Class Mark II orta sınıf endüstriyel barkod yazıcıları, nakliye ve alım, ürün tanımlama, eczane etiketleme ve varlık takibi alanlarında yüksek verimlilikli uygulamalar için ihtiyacınız olan hız ve dayanıklılığa sahiptir.

Sektördeki yüksek kaliteli bir yazıcı olarak efsanevi bir üne sahip olan I-Class Mark II yazıcılar rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmış, güvenilir ve entegre edilmesi kolaydır.

I-Class Mark II yazıcılar, hızlı bir işlemci, büyük bellek ve çok çeşitli iletişim bağlantı noktaları gibi birçok standart özelliğe sahiptir. Ayrıca IntelliSEAQ ™ baskı kafası, dayanıklı bir kaplama, daha iyi aşınma direnci ve daha uzun ömür sağlar.

I-Class Mark II yazıcılar da çok yönlüdür. Bunları, çeşitli ortam uyumluluğu, bağlantı, emülasyon desteği ve seçenekleriyle çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanın.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ


Aşağıdaki İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurun Sizi Hemen Arayalım!